Biserica Eindhoven

Parohia ortodoxă română Sf. Cuvioasa Parascheva de la Iaşi Eindhoven-Best, Olanda Protopopiatul Olandei si Flandrei Mitropolia Ortodoxă Română a Europei Occidentale şi Meridionale Patriarhia Română

OVERVIEW

The web page biserica-eindhoven.nl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have parsed eighteen pages inside the web page biserica-eindhoven.nl and found eight websites associating themselves with biserica-eindhoven.nl.

BISERICA-EINDHOVEN.NL TRAFFIC

The web page biserica-eindhoven.nl is seeing diverging quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for biserica-eindhoven.nl

Traffic ranking (by month) for biserica-eindhoven.nl

Traffic ranking by day of the week for biserica-eindhoven.nl

Protopopiatul Olandei şi Belgiei flamande

Constituirea Protopopiatului şi numirea Protopopului. DEMERSURI PENTRU UN AŞEZĂMÂNT MONAHAL.

Info orthodox-NL

Klik op een foto om te vergroten en eventueel een diareeks te starten. Land zijn beschikbaar op de Facebook-groep Orthodox Nederland. Gebruik de pijltjestoets om .

Parohia Sfintii Apostoli Knokke-Heist - Stella Marisstraat, Zeebrugge, Belgia

Stella Marisstraat, Zeebrugge, Belgia. Canon de rugăciune către Sfinţii Apostoli. Canon de rugăciune către Sfinţii Apostoli. Sfinţilor Apostoli rugaţi pe Milostivul Dumnezeu, ca să dea iertare de greşeli sufletelor noastre. Tabară NEPSIS pentru copiii între 6 şi 13 ani. Festivalul Din dragoste pentru frumos.

Biserica Sfântul Gheorghe Turnhout

Festivalul Din dragoste pentru frumos se lanseaza peste cateva zile. Festivalul reprezinta o oportunitate pentru . Sfântul Efrem cel Nou grabnic ajutător.

Biserica Ortodoxă Ellezelles Sfinţii Arhangheli Mihail şi Gavriil şi Sfântul Nectarie

Sfinţii Arhangheli Mihail şi Gavriil şi Sfântul Nectarie. Cu voia Domnului si cu binecuvântarea Înaltpreasfinţitului Părinte Mitropolit Iosif, s-a infiinţat Biserica Ortodoxă Română în localitatea Ellezelles cu hramul Sfinţilor Arhangheli Mihail şi Gavriil şi a Sfântului Nectarie, ocrotitorii bisericii noastre. Creează un sit web gratuit sa.

Home - www.bisericazeeland.nl

Parohia ortodoxă română din Zeeland. Protopopiatul Olandei și al Flandrei. Sfinta mare Muceniţă Anastasia Romana, izbăvitoarea de otravă. Pomenirea Sfintei marii Muceniţe Anastasia Romana, izbăvitoarea de otravă se face in ziua de 22 decembrie. Sfânta şi preaviteaza Muceniţă Anastasia a trăit în Roma, pe vremea împăratului Diocleţian. Era fiica unui elin, cu numele Prepexastu, şi al unei creştine cu numele Fausta. Deel de site op Facebook.

WHAT DOES BISERICA-EINDHOVEN.NL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of biserica-eindhoven.nl Mobile Screenshot of biserica-eindhoven.nl Tablet Screenshot of biserica-eindhoven.nl

BISERICA-EINDHOVEN.NL SERVER

Our crawlers caught that a lone page on biserica-eindhoven.nl took five thousand nine hundred and sixty-eight milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
195.20.9.76

We found that biserica-eindhoven.nl is employing the Apache operating system.

Biserica Eindhoven

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Maslu, Sobor de preoti, Sf." I saw that the web page also said " Andrei, Nectarie, Efrem, Pantelimon." They also said " Mulțumiri pentru participarea la Hramul Bisericii Sf. Dacă în familia voastră urmează să vină pe lume un copil, felicitări! Să vă trăiască și să se mântuiască! Telefon parinte 32 486265644."

SEE SIMILAR WEB PAGES

Biserica Ortodoxa Romana Inaltarea Sfintei Cruci din Landen

Biserica Ortodoxa Romana Inaltarea Sfintei Cruci din Landen. Biserici si manastiri din Belgia. Cu voia lui Dumnezeu, cu binecuvantarea Inalt Preasfintitului Iosif, Mitropolitul Europei Occidentale si Meridionale al Bisericii Ortodoxe Romane si cu sprijinul Preacucernicului Pr. Ioan Dura, Protopop al Flandrei si al Olandei s-a infiintat, in orasul Landen, Parohia Ortodoxa Romana cu hramul. Multumim tuturor celor care au sprijinit si sprijina in continuare parohia noastra! .

Home - www.bisericazeeland.nl

Indiegogo From concept to market with crowdfunding

Buy products directly from the people who make them. Explore campaigns hand-picked by Indiegogo employees. Inspiration from the many shades of success on Indiegogo. Browse this collection of great phone accessories from super-powered chargers to cool cases. Discover new crowdfunding campaigns or start your own campaign to raise funds. Private, secure, spam-free.